Работа за шофьори без опит Варна-Одесос - Прима 91 Желязко Панков ЕТ

Шофьор на товарен автомобил от Прима 91 Желязко Панков град Варна.

Прима 91 Желязко Панков ЕТ - Infocall.bg
Моля, попълнете на кирилица!
Работа за шофьори без опит Варна-Одесос

Изисквания:

  • предишен опит на подобна длъжност е предимство;
  • познаване на документите, свързани с транспортната дейност;
  • организираност, стриктност, отговорност, коректност.

Необходими документи:

  • европейска здравноосигурителна карта;
  • валидно удостоверение за психологическа годност;
  • медицинско свидетелство;
  • свидетелство за съдимост;
  • професионална компетентност;
  • шофьорска книжка категория "С + Е" с контролен талон;
  • дигитална тахографска карта;
  • трудова книжка.

Отговорности:

  • управление на транспортни композиции;
  • извършване на превози на товари до клиенти в указаните срокове;
  • спазване на фирмените правила на работа;
  • регулярна отчетност;

Ние предлагаме:

  • добри условия за работа;
  • атрактивно заплащане;
  • бонусна система.

Автор:

Ключови думи за продукта: работа шофьори без опит Варна, шофьор товарен автомобил Варна
Тази страница е посетена 1263 пъти.
Общо посещение на профила: 19505.
Телефонен номер е поискан 147 пъти.